شما اینجا هستید: خانهجامعه
چند روز پیش کمیته‌ی انطباق مصوبات شوراها، در نامه‌ای مصوبه‌ی شورای شهر مربوط به عزل سجاد طرهانی شهردار کوهدشت را به‌دلیل عدم رعایت تشریفات قانونی عزل شهردار ماده‌ی ۹۰قانون تشکیلات و وظایف شوراها باطل اعلام کرد.
سیمره/ دکتر مجتبا ترکارانی: بسیاری استاندار محترم لرستان را فردی مبادی آداب، با اخلاق و خوش فکر می‌دانند. این صفات شخصی گرچه در جای خود بسیار پسندیده هستند ولی به قول فیلسوفان باید مواظب باشیم تا «فضایل فردی به رذایل جمعی» تبدیل نشوند. چه بسا بسیاری از آداب و فضیلت‌های…
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان گفت:«استان کردستان جزو مناطق بسیار مهم عصر آهن در ایران است که علاوه بر استان ما استان‌های همدان، آذربایجان غربی، سمنان و کاشان نیز جزو مناطق بسیار مهم عصر آهن در کشور هستند.»
آیت‌الله ابراهیم رییسی(رییس قوه‌ی قضاییه) با صدور حکمی محمد رزم را به عنوان رییس کل دادگستری لرستان منصوب کرد.
در حمله‌ی افراد مسلح ناشناس به هیئت عزاداری در خرم‌آباد تعدادی زخمی شدند. اما فرماندار خرم‌آباد تیراندازی شامگاه سه‌شنبه(12شهریورماه) در منطقه‌ی چال میرحسین خرم‌آباد را کاملاً شخصی دانسته است.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان از برخورد کامیون با خودرو نیسان در محور ازنا- دورود و کشته شدن راننده نیسان در این سانحه خبر داد.
سیمره/ ناصر غلامرضایی: ... به قول زنده یاد «شاهرخ مِسکوب» نویسنده‌‌ی نامدار؛ من در تن مادرم زندگی می‌کردم و اکنون او در اندیشه من زندگی می‌کند. من باید بمانم تا او بتواند زندگی کند. تا روزی که نوبت من نیز فرارسد به نیروی تمام و با جان‌سختی می‌مانم. دیگر بَر…
رییس‌کل دادگستری لرستان از دستگیری ۵ نفر در رابطه با پرونده تخلفات صورت گرفته در شهرداری خرم‌آباد خبر داد و پیرامون برگزاری دادگاه علنی متخلفان توضیحاتی ارائه کرد.
سیمره/ سید ایمان موسوی: در کم‌تر از هفت‌ماه مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی، بازار گمانه‌زنی و نقد و اظهارات سیاسی راجع به آرایش و چینش نیروهای سیاسی در فضای سیاسی آینده کشور و حضور و مشارکت مردمی داغ شده است. سوای بر بحث‌های کلیشه‌ای که همواره در اوان انتخابات…
وحید رشیدی شهردار خرم‌آباد توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد. وی به اتهام فساد مالی دستگیر شده‌است.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004