شما اینجا هستید: خانهجامعههمایون شجریان: حال محمدرضا شجریان بدتر نشده اما خوب هم نیست

همایون شجریان: حال محمدرضا شجریان بدتر نشده اما خوب هم نیست

دوشنبه, 18 دی 1396 ساعت 18:12 شناسه خبر: 3205 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
seymare seymare

هشت ماه است که در درمان پدر بر سر دو راهی مانده‌ایم

همایون شجریان در گفت‌وگویی که با یورونیوز داشته، درباره‌ی وضعیت جسمی این روزهای محمدرضا شجریان سخن گفته است.

به گزارش ایلنا، همایون شجریان در گفت‌وگویی با یورو نیوز درباره‌ی وضعیت سلامت محمدرضا شجریان گفت: «سال گذشته برای پدر بیماری پیش آمد و مجبور شدند به شدت اشعه‌ی درمانی و رادیوتراپی کنند. اما این کار ضمن این‌که مریضی را کنترل می‌کند باعث می‌شود بافت‌های سالم نیز آسیب ببینند و یک‌سری اشکالاتی نیز ایجاد می‌کند. امروز نسبت به آن روزهای اول خیلی وضعیت‌شان بهتر است. در یک مقطعی که ایشان در شرایط قابل قبول و تثبیت شده‌ای قرار گرفت؛ گفتیم دو راه پیش روی ما قرار دارد؛ یعنی یا ایشان با فیزیوتراپی و درمان به سمت خیلی بهتر شدن پیش می‌رود یا اینکه خدای‌نکرده مریضی پیشرفت می‌کند و ایشان را به سمت بدتر شدن می‌برد.»

 

وی در ادامه افزود:« هفت هشت ماه است که متاسفانه وضعیت بیماری به سمت بهتر شدن نرفته ولی خوش‌بختانه  بدتر هم نشده است اما ما هم‌چنان بر سر همان دور راهی مانده‌ایم. پدر نه آنچنان بدتر شده‌اند و نه آن‌چنان بهتر. خب این امکان وجود دارد که بیماری فعالیتش را درون ایشان شروع کند که برای ما جای نگرانی دارد. آن بخشی که می‌خواستیم به وسیله فیزیوتراپی بهتر شود هفت هشت ماه است که در یک مرحله‌ ثابت مانده و ما را ناامید کرده است.»

همایون شجریان هم‌چنین عنوان کرد:« حضور و وجود ایشان برای ما نعمتی است و هم‌چنان که در گذشته بودند هوشیاری‌های عجیب و غریب خودشان را دارند. ما هم برای سلامتی‌شان دعا می‌کنیم.»

 وی در پاسخ به این سوال که آیا دوست دارید یک‌بار دیگر با پدر روی صحنه بروید، گفت: «اگر ایشان شرایط‌‌‌شان به‌گونه‌ای باشد که بتوانند و بخواهند به صحنه بازگردند من روی صحنه می‌آیم و خاک‌های جلو پای ایشان را پاک می‌کنم؛ در کنار ایشان نشستن همیشه برای من افتخار بوده است.»

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004