شما اینجا هستید: خانهجامعهذره‌ای انصاف، اندکی دقت

ذره‌ای انصاف، اندکی دقت

شنبه, 18 فروردين 1397 ساعت 13:49 شناسه خبر: 3443 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
seymare seymare

بهزاد رضوانی: نقد سالم و سازنده لازمه‌ی هر سیستم و دستگاهی‌ست که باعث رشد و رفع نقایص هر مجموعه‌ای می‌گردد.

متاسفانه برادری غیرمطلع با نوشتن مطلبی که نشان از سهو ایشان بود، سعی در ایجاد شائبه‌ای نمودند که نشان از عدم آگاهی و اشراف ایشان بود.

این‌جانب به‌عنوان مسئول ستاد اسکان خدمات به مسافران نوروزی منطقه‌ی یک شهرداری خرم‌آباد، براساس رسالت انسانی و حرفه‌ای دستگاه مربوطه در بیان حقایق و واقعیت‌ها بر آن شدم مطالبی را جهت تنویر افکار عمومی به دور از حاشیه‌سازی به استحضار همشهریان فهیم برسانم.

شهرداری خرم‌آباد در خلال ایام نوروز با تمام تلاش و امکانات مقدور و بضاعت خویش به‌صورت شبانه‌روزی تمامی  مساعی و همت خود را جهت ارائه‌ی خدمات و رفاه حال مسافران و گردشگران نوروزی به‌کار گرفته و در حد امکان بسیج نمود.

دیروزجناب استاندار در مراسمی بیان داشتند که بار اصلی خدمت‌رسانی به مسافران و گردشگران در ایام نوروز بر عهده‌ی شهرداری خرم‌آباد بود.

برادر عزیز ذره‌ای انصاف داشته باشید! ای کاش سازمان‌ها و دستگاه‌هایی را که بودجه‌های کلان دارند و متولی بسیاری از این خدمات می‌باشند، شاهد کم‌ترین تحرک و فعالیتی در عرصه‌ی عمل  بودیم که از چشمان هر ناظر بی‌طرفی پنهان نبود که ضعف و ناتوانی‌شان بر همگان آشکار بود، در اولویت نقد قرار می‌دادید.

از جمله فرودگاهی که در ایام نوروز تعطیل شد!!! و سازمان‌هایی که با داشتن امکانات فراوان از همکاری مضایقه می‌کردند و دستگاه‌هایی که حتا حاضر نشدند محوطه، جهت پارکینگ ماشین‌ها یا سرویس بهداشتی خود را به‌رغم مکاتبه اداری و تماس‌های تلفنی مکرر شهردار که شخصاً شاهد آن بودم در اختیار مسافران و گردشگران جهت رفاه بیش‌تر مسافران قرار دهند.

آری، برادر عزیز! اگر کوچه‌ی شما آسفالت نشده، حتماً آسفالت می‌شود و اگر شما هم عوارض سالیانه‌ی خود را به عنوان یک شهروند مسئول پرداخت کنید، قطعاً شهرداری خدمات بیش‌تر و بهتری را برای شهروندان عزیز ارائه خواهد داد.

متاسفانه احمدی‌نژاد نه تنها آمار دروغ را نهادینه کرد بلکه تهمت و بهتان را هم سکه‌ی رایج هر کوی و برزن کرد. در ضمن شهرداری نهادی‌ست مدنی و غیردولتی و شهردارش منتخب نمایندگان مردم در شوراهاست جهت اطلاع!

در پایان امیدوارم که‌ در بیان هر نقد اصل انصاف و واقع‌بینی و تحلیل شرایط بدور از هیاهو و جنجال در نظر گرفته شود. بی شک مجموعه‌ی شهردای از نگاهای مثبت و نقد منصفانه با آغوش باز استقبال کرده و دستان تمامی دغدغه‌مندان واقعی اعتلا و آبادانی شهرمان را به گرمی خواهد فشرد و همواره خود را پذیرای پیشنهادات و راهکارهای اصولی در حوزه‌های مختلف مقید می‌داند.

 

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004