شما اینجا هستید: خانهجامعهچرا شهردار کوهدشت استعفایش را پس گرفت؟!

چرا شهردار کوهدشت استعفایش را پس گرفت؟!

چهارشنبه, 10 مرداد 1397 ساعت 13:21 شناسه خبر: 3746 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
seymare seymare

سال گذشته که نام اصغر کردعلیوند برای تصدی شهرداری کوهدشت بر سر زبان‌ها افتاد، مردم این شهر محروم خوش‌حال از آن بودند که شهرداری جوان و با برنامه قرار است، با آوردن سرمایه‌گذارانی از پایتخت چهره‌ی شهر را دگرگون کند. و به اصطلاح کاری کند کارستان! به هر روی اصغر کردعلیوند شهردار کوهدشت شد اما با رای شکننده‌ای از شورا.

از همان روزهای نخست برخی از اعضای شورا با آمدن کردعلیوند مخالف بودند. او به گونه‌ای شورا را قانع کرده بود که دوستانی دارد سرمایه‌گذار که با آوردن آن‌ها کوهدشت را نجات خواهد داد. اما از آن روز معارفه تا کنون چیز خاصی از این شهردار جهادی به چشم نمی‌خورد. یا ما چشم بصیرت نداریم! یعنی شهر همان است که قبلا بوده!!
سوال این است کردعلیوند برای آبادانی و توسعه‌ی شهر کوهدشت تا کنون چه کرده است؟ ایشان باید به افکارعمومی و رسانه‌ها توضیح دهند.
1-راهکار، پیشنهاد شما برای آبادانی کوهدشت چه بوده است؟ و تا کنون در این راستا چه کرده‌اید؟
2- کدام سرمایه‌گذار مهم را برای سرمایه‌گذاری به این شهر آورده‌اید؟
3-از احداث کارخانه‌ی بازیافت زباله با حجم 120 تن چه خبر که در صورت جلسه‌ مورخ 28/06/96 آمده است؟
4-در بحث ابنیه‌، آسفالت، مبلمان شهری و ایجاد بازارچه‌های میوه و تره‌بار و ... چه کرده‌اید؟
5- در بحث گردشگری و تکمیل و تجهیز پارک‌ها و شناسایی کوهدشت در داخل و خارج کشور که در بند «ج» صورت جلسه یاد شده (28/06/96) آمده است، چه اقدامی کرده‌اید؟
6- راستی از کارخانه‌ی آلومینیوم اکستروژن و چند کارخانه‌ی آب معدنی برای ایجاد اشتغال چه خبر؟
7- آقای شهردار شفاف، صادقانه و بدون ابهام بگویید در این مدت که شهردار بوده‌اید، چه اقدام درخوری برای توسعه و عمران کوهدشت انجام داده‌اید؟
8- شما در روز معارفه‌تان سخنی بر زبان راندید که به نوعی توهین به مردم فهیم و فرهیخته‌ی کوهدشت بود. جمله‌ای با این مضمون: برخی از همراهان در روز معارفه به من گفتند: کردعلیوند حیف که به کوهدشت آمده‌اید!» معنی این جمله چیست؟ یعنی شما شهرداری در قد و قواره‌ی تهران و یا دیگر کلان‌شهرها هستید؟!
منابع آگاه می‌گویند شورای شهر شما را به دلیل ضعیف عملکرد در تیرماه جاری استیضاح کرد. شما پاسخ قانع کننده‌ای نداشتید، بدین روی رای نیاوردید و عزل شدید اما با وساطت ریش‌سفیدان محلی و لابی‌گری خواهش کردید ک مدتی به شما مهلت بدهند تا استعفا بدهید و بروید. اما گویا برخی از اعضای شورای شهر را دور زده‌اید و از استعفای خود پشیمان شده و انصراف از استعفا را به شورا داده‌اید؟!! شورا با دادن کارت زرد به شما بسنده کرد، اکنون که آب‌ها از آسیاب افتاده از استعفای خود انصراف داده‌اید؟

سوال  این‌جاست مگر برخی اعضای شورا چه منافعی دارند که این گونه به راحتی چوب حراج به منافع مردم و شهر زده‌اند. آیا مافیای موجود در شهرداری و تیم‌داری دلیل این موضوع نیست؟ آقای شهردار! محترمانه پای استعفا خود بمانید و بروید زیرا کوهدشت جای کارورزی برای مدیران بی‌تجربه نیست!
*چاپ شده درسیمره 462(10اَمرداد97)

 

 

 

 

 

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004