چاپ کردن این صفحه

جزییات انفجار تانکر سوخت در خرم‌آباد از زبان جانشین فرمانده‌ی انتظامی مطلب ویژه

چهارشنبه, 17 بهمن 1397 ساعت 13:01 شناسه خبر: 4206 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بامداد امروز چهارشنبه(17بهمن‌ماه)  در پی حادثه‌ی تیراندازی افرادناشناس در بلوار شهید چاغروند خرم‌آباد، یک سرباز وظیفه‌ی ناجا شهید و یک افسر پلیس هم مجروح شد.

 

مهاجمین پس از تیراندازی به تانکر سوخت‌رسان پارک شده در محوطه‌ی پمپ بنزین «الوندیان» به سوی عوامل انتظامی حاضر در محدوده نیز آتش گشودند.

 

به گفته‌ی شاهدان، حجم انفجار خودرو سوخت رسان موجب شکسته شدن شیشه ساختمان‌های مجاور شده است.

 

گفتنی است، یک سرباز وظیفه ناجا در پی تیراندازی عوامل ناشناس در خرم آباد شهید و یک افسر پلیس نیز مجروح شد.

 

 

مهاجمین از محل حادثه متواری شدند و حال عمومی افسر مجروح شده رضایت بخش نیست.  

 

گفته می شود سرباز وظیفه شهید شده در جریان این حادثه اهل استان خوزستان است.

 

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان:

تلاش برای دستگیری عاملان حادثه ادامه دارد

 

سرهنگ سید علی میراحمدی با اعلام این خبر، اظهار کرد:« ساعت ۲ بامداد امروز، مأموران گشت انتظامی شهرستان خرم‌آباد حین گشت زنی در محله‌ی ‌«دره گرم» به دو سرنشین خودرو پراید که در کنار پمپ‌بنزین پارک شده بود، مشکوک شدند که آن‌ها به‌محض مشاهده‌ی پلیس اقدام به تیراندازی می‌کنند.»

 

وی افزود: «در این درگیری، مهاجمان به تانکر خالی سوخت گاز مایع که در محوطه پمپ‌بنزین پارک شده بود تیراندازی می‌کنند که به انفجار مهیب و شکسته شدن شیشه‌های ساختمان‌های مجاور منجر می‌شود.»

 

جانشین فرمانده‌ی انتظامی استان لرستان در خاتمه گفت: «در این درگیری، یک نفر از سربازان دلاور و جان‌برکف نیروی انتظامی به درجه‌ی رفیع شهادت نائل آمد و هم‌چنین یک افسر ناجا نیز به‌شدت مجروح شد که در کما به سر می‌برد.»

 

وی با اشاره به این‌که انگیزه‌ی مهاجمان هنوز مشخص نشده و عوامل امنیتی و انتظامی در محل وقوع جرم مشغول  بررسی حادثه هستند، تأکید کرد:« تلاش برای دستگیری عاملان این حادثه ادامه دارد. »