شما اینجا هستید: خانهجامعهآغاز به‌کار انجمن خردِ خرم‌‌آباد

آغاز به‌کار انجمن خردِ خرم‌‌آباد

چهارشنبه, 08 اسفند 1397 ساعت 18:06 شناسه خبر: 4261 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
seymare seymare

در نشست اعضای شورای مرکزی انجمن خرم‌آباد رویش دوباره (خرد) تاریخ برگزاری افتتاح و آغاز به کار رسمی این انجمن فرهنگی مشخص شد. در ادامه با رای‌گیری اعضا، رییس، نایب رییس و دبیر شورای مرکزی انتخاب شدند.

 

به گزارش سیمره، در بخش اول نشست، دهه‌ی سوم اسفندماه برای افتتاح انجمن خرد در نظر گرفته شد، پس از آن و با رای مخفی اعضا، اسحاق عیدی به عنوان رییس، دکترفتح‌اله شفیع‌زاده نایب رییس و طاهره اسدیان به عنوان دبیر شورای مرکزی انتخاب و معرفی شدند.

از جمله چهره‌های مطرح فرهنگی، ادبی، پژوهشی و هنری خرم‌آباد در بین اعضای هیئت مدیره، شورای مرکزی و کمیسیون‌های مختلف می‌توان به افراد زیر اشاره کرد: صادق سیفی، سیدمحمد سیف‌زاده، سیدیداله ستوده، مجتبی رومانی، ایرج طولابی، محمد قاسمی، اسحاق عیدی، فتح‌اله شفیع‌زاده، طاهره اسدیان، عطا حسن‌پور، رضا جایدری، رضا محمدی‌اصل، مجتبی صورتیان، سعیده نیازی.

در اساس‌نامه‌ی انجمن خرد که محدوده‌ی آن خرم‌آباد تعریف شده‌، اهداف این انجمن ‌چنین عنوان شده‌است: بسترسازی برای شناخت خرم‌آباد از طریق ایجاد مرکز تخصصی خرم‌آبادشناسی با عضویت فرهیختگان، پژوهشگران و علاقه‌مندان، اطلاع‌رسانی برای ارتقای شناخت جامعه از داشته‌های بالفعل و ظرفیت‌های بالقوه‌ی خرم‌آباد و تقویت مشارکت در توسعه‌ی آن، تعیین اولویت‌های مطالعاتی و تحقیقاتی در خصوص نقطه‌ی قوت، ضعف، فرصت‌ها و تهدیدها مرتبط با توسعه‌ی کهن دیار خرم آباد و ......

*خبر و عکس: رضا طولابی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004