چاپ کردن این صفحه

دستگیری ۵ نفر در رابطه با پرونده تخلفات شهرداری خرم‌آباد مطلب ویژه

چهارشنبه, 06 شهریور 1398 ساعت 17:08 شناسه خبر: 4569 1 نظر
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
seymare seymare

رییس‌کل دادگستری لرستان از دستگیری ۵ نفر در رابطه با پرونده تخلفات صورت گرفته در شهرداری خرم‌آباد خبر داد و پیرامون برگزاری دادگاه علنی متخلفان توضیحاتی ارائه کرد.

 

جعفر بدری شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار مهر پیرامون دستگیری یکی دیگر از کارمندان شهرداری خرم‌آباد اظهار داشت:« امروز (سه‌شنبه پنجم شهریور) یکی دیگر از مسئولان شهرداری خرم آباد دستگیر شده‌است.

وی یادآور شد: «توضیحات پیرامون پرونده تخلفات فرد دستگیر شده را بعدا ارائه می‌دهیم و فعلا تحقیقات در حال انجام است.»

رییس کل دادگستری لرستان خاطرنشان کرد: «پرونده های مرتبط با تخلفات صورت گرفته در شهرداری خرم‌آباد در دست رسیدگی است و جزئیات آن‌ها هنوز به طور کامل مشخص نشده است.»

بدری با اشاره به این‌که تاکنون ۳ نفر از کارمندان شهرداری خرم‌آباد دستگیر  و دو نفر هم از بیرون در رابطه با این پرونده‌ها دستگیر شده‌اند، افزود:« در مجموع ۵ نفر در رابطه با پرونده تخلفات شهرداری خرم‌آباد دستگیر شده است.»

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان برگزاری دادگاه علنی برای رسیدگی به پرونده‌های تخلفات صورت گرفته امکان پذیر است یا خیر، اظهار داشت:« مانعی ندارد، اما باید تحقیقات مقدماتی کامل شود و ببینیم پرونده در چه سطحی است.»

رییس کل دادگستری لرستان افزود: «اگر لازم باشد دادگاه علنی شود و مردم و رسانه‌ها شرکت کنند اعلام می‌کنیم. فعلا روند رسیدگی به پرونده‌ها در مرحله مقدماتی است و هنوز به مرحله دادگاه نرسیده است.»

 

1 نظر