چاپ کردن این صفحه

پیام سپاس‌گزاری خانواده‌ی صادقی

چهارشنبه, 28 اسفند 1398 ساعت 10:44 شناسه خبر: 4979 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
seymare seymare

 

هرکسی کاو دور ماند از اصل خویش        بازجوید روزگار وصل خویش

 بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

هوالذی خلق الموت و الحیات لیبلوکم ایکم احسن عملا

 

او کسی است که مرگ و حیات را آفرید که انسان‌ها را در این کشاکش مبارزه با نفس آزمایش کند که کدام‌یک نیکوکارتر و صالح‌تر است.

 عروج ملکوتی دو انسان صالح و خدا محور (دکتر هدایت‌اله و  حمیده صادقی) برای ما از الطاف خفیه الهی بود؛ دو انسان برگزیده از یک خانواده‌ی مذهبی پا به عرصه‌ی هستی نهادند و تحت تربیت والدینی پاک و مهذب در مکتب اسلام رشد یافتند.

آن یکی شمع و دگر پروانه بود     وان یکی جان و دگر جانانه بود

 دو انسان متفاوت از نظر جنسیت اما مشترک در رفتار و گفتار و ادب که هرکدام برای خانواده و اطرافیان و جامعه خود الگو و سرمشق بودند.

 گرچه این عزیزان زود از دنیا رخت بربستند و عمر طولی نداشتند اما در جامعه‌ی خویش از نظر اخلاق و ادب و درس زندگی اثر گذار بودند. گرچه در وصف این عزیزان مجال اندک است اما در مقال دیگر وصف ایشان خواهد، اگر خداوند بنا به مصلحت و حکمت خویش دوتن ازعزیزانمان را گرفت در عوض مهر وجود دوستانی چون شماها در سراسر کشور را به ما عطا نمود و این نعمت بزرگی است لذا...

بدین وسیله از تمامی عزیزان اعم از مقامات کشوری و لشکری، روحانیون ائمه جمعه و جماعات مسئولان ادارات و نهادهای استان‌های مختلف نمایندگان مجلس، دانشگاهیان، کانون سردفتران و دفتریاران، قضات و فرهنگیان نیروهای نظامی و انتظامی و اهالی رسانه و قلم و سایر اقشار که حضوری و غیرحضوری ما را مورد تفقد قرار دادند، تشکر و قدردانی می‌نماییم و از درگاه خداوند متعال خاضعانه مسئلت داریم که گرفتاری‌های موجود در جامعه را برطرف نماید. امیداوریم که بتوانیم پاسخ‌گوی محبت شما باشیم.

  الهی رِضاً بِرِِضِائکَ ، تسلیما" لامرک

وسلام علیکم

 از طرف بازماندگان.◾️