شما اینجا هستید: خانهجامعهبودجه 30 هزار و 600 میلیارد تومانی تأمین اجتماعی در سال 92

بودجه 30 هزار و 600 میلیارد تومانی تأمین اجتماعی در سال 92

جمعه, 07 تیر 1392 ساعت 12:41 شناسه خبر: 70 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی گفت: بودجه تأمین اجتماعی در سال جاری 30 هزار و 600 میلیارد تومان است که 70 درصد منابع سازمان صرف پرداخت مستمری، 22 درصد درمان، 5 درصد بیمه بیکاری و 3 درصد بخش پرسنلی و اداری و بیمه‌ای می‌شود.

عزیز دولتخواه با تبیین و تقسیم گروه‌های مختلف ایثارگران دربین مخاطبین سازمان مشتمل بر مستمری‌بگیران، بیمه‌پردازان و شاغلین به تشکیل کانون ایثارگران برای پیگیری حقوقی اموراین گروه به صورت تشکیلاتی به عنوان متولی اشاره کرد.

وی بر اصلاح و به روزکردن طرز تفکر حاکم در جامعه در مورد ایثارگران تاکید کرد و با اشاره به اینکه جایگاه این قشر را خودشان باید تثبیت کنند اظهار داشت: اگر با هم همراه شویم روز به روز به بالندگی این فکر و اندیشه افزوده می‌شود.

دولتخواه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بودجه 30 هزار و 600 میلیارد تومانی سازمان در سال 92، اظهارداشت در بودجه پیشنهادی ما نمی‌توانیم از تعهدات مصرفی کسر کنیم.

رئیس هیئت مدیره سازمان افزود: هم اکنون 70دصد منابع سازمان صرف پرداخت مستمری، 22درصد درمان، 5درصد بیمه بیکاری و 3درصد  بخش پرسنلی و اداری و بیمه ای می‌شود.

وی ضمن تشریح و توضیح برخی انتقادات و مشکلات مطرح شده از سوی ایثارگران در جمع خبرنگاران خبرگزاری‌های استان نیز به سئوالات آنان پاسخ داد.

تخصیص وام‌های کم‌بهره، حق بیمه‌های تکمیلی، سنوات دریافتی متفاوت در بخش‌های درمانی و بیمه‌ای، عدم وجود جایگاه در منظر اداری برای ایثارگران در برخی حوزه‌ها، عدم اجرای بعضی قوانین مصوب درمورد این قشر از جمله عمده‌ترین مباحث مطروحه در این نشست بود.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004