شما اینجا هستید: خانهسیاستهم رزم لرها دیدنیست هم مدیریتشان

هم رزم لرها دیدنیست هم مدیریتشان مطلب ویژه

شنبه, 04 شهریور 1396 ساعت 12:51 شناسه خبر: 2838 1 نظر
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
seymare seymare

شنیدم آقای مهندس توکلی رییس ستاد انتخابات مردمی آقای روحانی در لرستان یکی از گزینه‌های تصدی‌گری وزارت نیرو هستند.

ظاهراً نیاز است کمپین دفاع از ایشان راه‌اندازی شود تا دولت بداند نه تنها مهندس توکلی تنها نیست بلکه وزیر شدن ایشان نه تنها خواست و مطالبه‌ی عموم مردم لرستان بلکه تمنا و حق فراموش شده‌ی زاگرس نشینان است.

 رییس جمهور محترم بدانند که موضوع وزیر شدن یک لرستانی اجابت آرزوی جامعه ایست که برای پیروزی، حفظ و تداوم انقلاب از جان مایه گذاشتند و بعد از چهل سال خدمت برآورده شدن یک آرزو نعمت وافری نیست! ( بمیر برای کسی که برایت تب می‌کند) ما برای ارزش‌ها می‌میریم ولی تب مسئولین ایجاد انگیزه برای مردن ماست، شاید چون بی‌توجهی دولت‌مردان در گذشته به لرستان  یک باب و عرف غیر منطقی شده باشد که بعضی‌ها بگویند نمی‌شود اما ما می‌گوییم می‌شود و اگر بشود چه می‌شود!! 

تلاش کنیم شاید شد هر چند کم‌لطفی همه‌ی دولت‌ها در حق ما لرستانی‌ها ریشه در تاریخ دارد اما ما می‌توانیم با اتحاد یک‌دیگر و با رایزنی نمایندگان مردم در مجلس و نمایندگان  مجلس خبرگان و شورا و استاندار زحمت‌کش و نماینده‌ی محترم ولی فقیه و شما مردم  نیازمان، مطالبه‌مان، انتظارمان، حقمان و حرفمان را به گوش دولت برسانیم.

این یعنی بروز خواست و اراده‌ی مردم که در وجود نمایندگان ملت تبلور می‌یابد، نگاه ویژه دولت از جایگاه استاندار و عنایت مقام منیع ولایت که در کلام نماینده‌ی ایشان تجلی می‌یابد متحد شوند شاید یکی از عقده‌های ریشه‌دار ما و انتظارات تاریخی ما برطرف شود.

ان‌شالله از همین لحظه متحد و یک صدا از جناب رییس جمهور بخواهیم که وزیر نیرو را از لرستان انتخاب کنند.

درحدود چهل سال است دولت و کابینه در ید  اختیار کویر و شرق بوده، زاگرس نشینان به‌ویژه لرها در جنگ، مملکت را  نجات دادند در مدیریت هم می‌توانند ناجی آمال مردم و مدافع اهداف انقلاب و خادم ملت شوند.

بد نیست جناب رییس جمهور محترم بدانند که لرها همان‌طور که بلد بودند سلاح رزم بر دوش بگیرند می‌توانند سلاح مدیریت به دست گیرند.

هیچ آیه وحدیث و روایتی و هیچ قانونی نگفته که لرها فقط به درد جنگ و مرگ می‌خورند!

ما لرها ماهی‌های کوچک کف رودخانه‌ایم اگر اجازه حیات دهند و آب شناور باشد و لجن‌زارها مانع از زندگی‌مان نشوند با حرکت جریان آب تا خلیج فارس برسیم نهنگ خواهیم شد! فقط اجازه بروز استعداد می‌خواهیم تا بدانند ما لرها هم مرد سلاحیم هم مرد صلاح اگر نماینده‌ی معزز ولی فقیه و استاندار زحمت‌کش و ما مردم ید واحد شویم شاید محقق شود آن چیزی که به زعم بعضی‌ها محال است!

 جناب آقای روحانی  باید ما لرها را به بازی راه دهد و بداند که ما فقط چوب پرچم احزاب و لیدر جنجال‌های انتخاباتی نیستیم انتخابات به پایان رسید سهمی به اندازه‌ی رساندن آب به زمین‌های کشاورزی به ما دهید.

جناب آقای روحانی بدانند همان‌طوری‌که رهبری معظم انقلاب از رزم ما تعریف کردند ما اهل مقاومت و مدیریت و سلامت و صلابت هستیم!

هم رزم لرها دیدنیست هم مدیریت لرها!

متاسفانه تا بحال  به ما مجال ندادند تا خود را نشان دهیم.

زمان جنگ اهل رزم بودیم اینک اهل عزم هستیم، عزم داریم که آن را جزم کنیم و بزم خدمت بگسترانیم! 

مهندس توکلی از نیروهای خوش‌فکر با سابقه درخشان در وزارت نیرو و مجلس، با تجربه، دلسوز، انقلابی و همراه و همگام دولت است می‌تواند برای ایران منشا اثر و برای لرستان مایه‌ی افتخار شود.

امیدواریم که کمترین خواسته ما از دولت محقق شود اگر این کمترین خواسته و انتظار محقق نشود خواسته بزرگی به نام ایجاد اشتغال و رفع گرانی و حذف تورم چگونه محقق می‌شود؟

جناب رییس جمهور گرامی بدانید ما لرها ضمن ادامه حمایت از شما و دفاع از برنامه‌های دولت تدبیر استدعا داریم توان لرها را دست کم نگیرید به لرها مجال خدمت دهید تا اسلافتان بدانند چه خبطی کردند که از لرها استفاده نکردند.

خادم المله امیرناصرغلامرضایی

 

 

 

1 نظر

  • پیوند نظر  حسن رضا حسن رضا شنبه, 04 شهریور 1396 ساعت 14:31

    آفرین برآقای غلامرضایی مرد خستگی ناپذیر و کم توقع و شجاع صحنه سیاست لرستان و اصلاح طلب واقعی و بی چشمداشت ...

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004