شما اینجا هستید: خانهسیاست«موسی خادمی» استاندار لرستان شد/ شایعات به واقعیت پیوست

«موسی خادمی» استاندار لرستان شد/ شایعات به واقعیت پیوست

چهارشنبه, 22 شهریور 1396 ساعت 12:39 شناسه خبر: 2883 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
seymare seymare

با رای وزرا و تصویب هیئت دولت «موسی خادمی» به عنوان استاندار لرستان منصوب شد.

به گزارش سیمره، در جلسه‌ی امروز (چهارشنبه 22 شهریور ماه) هیئت دولت به ریاست حسن روحانی هفت استاندار با رای هیئت دولت تعیین شدند.

بر این اساس «موسی خادمی» به عنوان استاندار لرستان منصوب و جایگزین هوشنگ بازوند شد.

در حالی بازوند استاندار پیشین لرستان جای خود را به خادمی می‌دهد که وی در اوایل این هفته رفتن خود به استان گلستان را به شدت تکذیب کرد.

هوشنگ بازوند، شایعات این روزهای فضای تلگرام استان لرستان و گلستان درباره این‌که قرار است وی به استانداری استان گلستان برود، تکذیب کرد و آن‌ها را صرفاً شایعات بی‌اساس دانست که صحت ندارند.
وی تصریح کرد:«نباید به این شایعات توجه کرد زیرا منبع رسمی اخبار انتصابات، خبرهای رسمی وزارت کشور است که به موقع توسط رسانه‌های معتبر رسمی، منتشر می‌شود.»
استاندار لرستان بیان داشت:«هیچ‌گونه مذاکره یا صحبتی با بنده برای استانداری گلستان یا استان دیگری نشده است.»
 
استاندار لرستان افزود:« من سربازی از خیل سربازان این کشور هستم و هر کجا که فضای خدمت فراهم شود آماده‌ام اما این‌که برخی سعی دارند با جوسازی‌های مجازی، در خصوص انتصابی که خود بنده از آن بی‌اطلاعم اظهار نظر کنند، جای تامل دارد.»

مدیرکل حوزه‌ی استاندار، مسعود بهرام‌نژاد نیز هرگونه شایعه‌ی انتقال استاندار لرستان به استانداری استان گلستان را کذب محض دانست و گفت:«این‌گونه اخبار صرفاً شایعه هستند و صحت ندارند.»

وی توضیح داد:«ان‌شاءاله استاندار لرستان در مسئولیت فعلی خویش، برای خدمت به پیش‌رفت و آبادانی لرستان، به کار ادامه می‌دهد.»

به هر روی سرانجام شایعات این روزهای شبکه‌های اجتماعی مبنی بر جابه‌جایی هوشنگ بازوند و آمدن موسی خادمی رنگ واقعیت به خود گرفت و هیئت دولت در جلسه‌ی امروز خود، تکلیف همه را روشن کرد.

این حالی است که اوایل همین هفته خبرگزاری رسمی دولت (ایرنا) نیز  به نقل از یک منبع نزدیک به وزارت کشور تمامی شایعات و گمانه‌زنی‌ها در باره‌‌ی برکناری، جابه‌جایی و تغییرات استانداران را که برخی رسانه‌ها مطرح می‌کنند، رد کرده و گفته بود منبع این شایعات و گمانه‌زنی‌ها نادرست و عمدتاً در محافل سیاسی و رسانه‌ای است.

 هوشنگ بازوند از مهرماه سال ۱۳۹۲ در مسئولیت استانداری لرستان مشغول به کار بود.

گفته می‌شود مهندس بازوند ظرف روزهای آینده به عنوان استاندار یکی از استان‌های مرکزی، گلستان، مازندران و یا همدان معرفی خواهد شد.

موسی خادمی نیز پیش از این استاندار کهگیلویه و بویراحمد بوده است.خادمی متولد 1347 است که در دولت اصلاحات، معاونت برنامه‌ریزی استانداری‌های کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر را عهده‌دار بوده است.

کهگیلویه و بویر احمد براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال 95 دارای 713 هزار نفر جمعیت است.

استان لرستان پس از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد ۱۶ استاندار بر مسند استانداری این استان بوده به طوری که موسی خادمی شانزدهمین استاندار لرستان محسوب می‌شود.

حسین عالی، حسین محلوجی، حسن عابدینی، احمد انتظاری، محمدعلی نقی جهرمی، اصغر افشاری، احمد انتظاری، محمدجواد محمدی زاده، سید حسن رسولی، نورالله عابدی، قربانعلی سعادت، محمدرضا محسنی ثانی، سید حسین صابری، حبیب‌الله دهمرده و هوشنگ بازوند اسامی پانزده استانداری هستند که تا قبل از موسی خادمی بر صندلی استانداری لرستان تکیه زده‌اند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004