چاپ کردن این صفحه

حمله دو چهره‌ی مطرح اصولگرا به علی لاریجانی؛می‌آییم تا «اسم» و «رسم»

پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1399 ساعت 13:39 شناسه خبر: 5089 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
seymare seymare

الیاس نادران و سیدنظام موسوی از منتخبین مردم تهران در مجلس یازدهم با حمله به علی لاریجانی رییس مجلس دهم اعلام کردند که رسم لاریجانی را برمی‌اندازند.

 


به گزارش ایسنا، علی لاریجانی مدتی است به دلیلی ابتلا به بیماری کرونا در قرنطینه خانگی بوده و در روزهای گذشته هم اعلام شد که تست کرونای وی بار دیگر مثبت اعلام شده است. با این حال بیماری لاریجانی موجب نشده است که او از حمله دو تن از منتخبین اصولگرای مجلس یازدهم در امان بماند. 

الیاس نادران در توییتی نوشت که «بزرگ‌ترین دستور کار مجلس یازدهم این است که مجلس لاریجانی را به مجلس شورای اسلامی تبدیل کند! او همچنین تاکید کرد که «مجلس دوباره به راس امور برمی‌گردد.»

سیدنظام موسوی هم در کامنتی برای توییت نادران نوشت که «برادر انقلابی و استاد فرهیخته‌ام آقای دکتر نادران تاکید کرده‌اند که مجلس لاریجانی را باید به مجلس شورای اسلامی تبدیل کنیم. حرف بسیار درستی است، بنده هم این گزاره را اضافه می‌کنم که «مجلس لاریجانی» فقط یک «اسم» نیست بلکه یک «رسم» است. اسم مهم نیست، رسم را باید برانداخت.»

 مجلس یازدهم در خرداد ماه افتتاح خواهد شد. علی لاریجانی پس از تکیه زدن بر ریاست مجالس هشتم، نهم و دهم در انتخابات مجلس یازدهم شرکت نکرد.