شما اینجا هستید: خانهطنز

لوری و لورستانی جمله‌اند بی‌کار

هر چند این روزها بیش‌تر مردم گرفتار سپرده‌های بانکی و تعیین تکلیف شدن حساب‌های راکدشان هستند ولی این دلیل نمی‌شود دوستان نخبه و دانشمند هم مثل من و شما فکر کنند و کار را تعطیل کنند.

اندر احوالات تحصیل‌کرده‌های بی‌کار

امروز اگر حال و حوصله داشته باشید و تنبلی نکنید قصد دارم شما را با یکی از مکان‌های معتبر علمی که از دیرباز مامن دانشمندان و مخترعین جهان بوده، آشنا کنم.

یانکی هفت‌تیرکش کله‌خراب

این حکایت معضلات اجتماعی در مملکت ما شبیه به حکایت مشک پاره است که هر طرفش را می‌گیرند لاکردار از طرف دیگر درمی‌رود! جلوی قاچاق را می‌گیرند، دزدی زیاد می‌شود، بساط دزدی را جمع می‌کنند، خفت‌گیری و کیف‌قاپی رونق پیدا می‌کند.

جناب استاندار،  آقا بِرار!

- ... و چنین عریضه کند قلی‌بگ (به حضور جناب دکتر خادمی والی استاندار)! پس از عرض سلام و ادب بسیار و از آن‌جا که ایشان هستند از خود (الوار)؛ پس قلی‌بگ به وی می‌گوید:

با پرهیز از مقدمه و صغری کبری چیدن‌های مرسوم و متداول، امروز می‌خواهیم یک‌راست برویم سر اصل مطلب و وقت گران‌مایه‌ی شما دوستان را زیاد نگیریم تا از سیر آفاق و انفس در تلگرام و فضای مجازی باز نمانید.

خبرها می‌رسد از راه چه خبرهایی پر از رمز، رموز و راز، این بار نه از قیاس‌آباد بلکه از بلاد حجاز، خبرهایی در شرح احوالات طایفه‌ی نسوان آن دیار که جمله هستند؛ خوش اندام و خوش‌رو و طناز، آنان که بودند اسیر و بنده‌ی حاکمان ریاض از دیرباز، که بالاخره قفس‌ها را شکستند و درهای آهنین را باز،

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال دهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، چهار راه بانک، کوچه‌ی شهید جلال سرباز