شما اینجا هستید: خانهفرهنگترکیب هیئت مدیره خانه‌های مطبوعات استانی مشخص شد

ترکیب هیئت مدیره خانه‌های مطبوعات استانی مشخص شد

سه شنبه, 31 مرداد 1396 ساعت 20:58 شناسه خبر: 2828 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
seymare seymare

 *دکتر کواکبیان برای دوم رییس هیئت مدیره شد

اعضای هیئت مدیره و بازرسان خانه‌های مطبوعات استانی سراسر کشور در مجمع عمومی و با برگزاری انتخاباتی الکترونیک، تعیین شدند.

 

به گزارش سیمره به نقل از مهر، در این انتخابات که از ساعت ۱۰ تا ۱۲:۳۰ روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد و به صورت الکترونیکی در تهران و سایر استان‌های کشور برگزار شد، نمایندگان مدیران مسئول، نمایندگان خبرنگاران، نمایندگان نمایندگی‌های روزنامه‌های سراسری، نمایندگان نمایندگی‌های خبرگزاری‌های سراسری و نمایندگان بازرسان در هیئت مدیره به شرح زیر انتخاب شدند.

در بخش نمایندگان مدیرمسئول به ترتیب، مازیار هوشمند با ۱۱ رای و مصطفی کواکبیان با ۱۰ رای عضو اصلی و محمدکریم کاظم‌پور با هفت رای عضو علی‌البدل شدند به هیئت مدیره راه یافتند.

دربخش نمایندگان خبرنگاران مجتبی نوریان با ۱۴ رای، فردین کمانگر با ۱۱ رای و علی خادمی با ۱۰ رای عضو اصلی و محمود براقویی‌نژاد و عبدالسلام معروفی هر یک با ۱۰ رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

دربخش نمایندگان روزنامه‌های سراسری، مریم شمس‌الدین با شش رای عضو اصلی و یحیی اکبری با سه رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

دربخش نمایندگان خبرگزاری‌ها اسد بابایی بارنجی با هفت رای عضو اصلی و حسین قربانی با چهار رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

هم‌چنین حمید سعیدی با ۶۶ رای و آرشام هنرکار آشنا با ۴۰ رای به عنوان بازرسان اصلی و بهزاد عباسی با ۲۰ رای به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش دوره‌ی فعالیت هیئت مدیره خانه‌های مطبوعاتی استان‌ها دو ساله است.

گفتنی است پس از مشخص شدن نتایج انتخابات، نخستین نشست شورای مرکزی خانه‌ی مطبوعات کشور برگزار شد. در این نشست پس از رای‌گیری مصطفی کواکبیان به عنوان رییس شورای مرکزی خانه‌ی مطبوعات کشور انتخاب شد. اسد بابایی بارنجی به عنوان نایب رییس، مازیار هوشمند به عنوان خزانه‌دار، مریم شمس‌الدین به عنوان منشی و فردین کمانگر به عنوان مدیرعامل شورای مرکزی خانه‌ی مطبوعات کشور انتخاب شدند.

 

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004