شما اینجا هستید: خانهفرهنگرتبه‌ی 84 دانشگاه لرستان در بین 600 دانشگاه کشور از نظر وب سنجی

رتبه‌ی 84 دانشگاه لرستان در بین 600 دانشگاه کشور از نظر وب سنجی

چهارشنبه, 21 شهریور 1397 ساعت 10:10 شناسه خبر: 3833 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
seymare seymare

رییس دانشگاه لرستان گفت: «این دانشگاه حائز رتبه ٨۴ از لحاظ وب‌سنجی در بین ۶۰۰ دانشگاه کشور است».
دکتر خسرو عزیزی  اظهار داشت: «دانشگاه لرستان با قدمت چهل ساله هم‌سن دانشگاه باهنر کرمان است که متأسفانه دانشگاه لرستان تاکنون ساختمان مرکزی نداشته است».


 وی اضافه کرد: با مدیریت هزینه‌ها و استفاده از منابع داخلی و منابع درآمد اختصاصی، ساختمانی با زیربنای ۶۲۵۰ مترمربع ساخته شده که کلنگ ساخت این پروژه در بهمن ۹۴ بر زمین  زده شد و عملیات اجرایی آن خرداد ۹۵ شروع شد».
رئیس دانشگاه لرستان توضیح داد: در حال حاضر این پروژه را به‌صورت دستمزدی انجام دادیم و نزدیک به 9 میلیارد تومان برای ساخت این پروژه‌ی مهم زیرساختی، هزینه شده است که در روزهای آتی به بهره برداری می رسد».
رئیس دانشگاه لرستان گفت: «در مورد رتبه‌بندی دانشگاه از لحاظ وب‌سنجی در بین ۶۰۰ دانشگاه کشور حائز رتبه ۸۴ هستیم و در مورد مقالات ISC(پایگاه علوم جهان اسلام) رتبه ۴۱ را داریم».
وی تشریح کرد:«در خیلی از شاخص‌ها که در سال ۹۲ ثبت شده پیشرفت داشته‌ایم؛ به عنوان مثال در سال ۹۲ تعداد دانشیار در این دانشگاه 18 نفر بوده که امسال تعداد آنان ۷۰ نفر است، همچنین تعداد مقالات ISI در سال 92، ۸۰ مقاله بوده که هم‌اکنون این تعداد ۲۶۴ مقاله است».
دکتر عزیزی افزود:«در سال ۹۲ تعداد استاد تمام‌های دانشگاه لرستان، پنج نفر بود که الان به 14 استاد تمام افزایش یافته است».
 رئیس دانشگاه لرستان اظهار داشت: «با احتساب مراکز اقماری وابسته به دانشگاه لرستان، تعداد دانشجویان دانشگاه، ۸۷۵۰ نفر است؛ البته چون دانشگاه لرستان مهمان‌پذیر است و خیلی از هم استانی‌های ما هم در خارج از استان به تحصیل مشغول هستند و برای رفع مشکلات خود به عنوان مهمان به دانشگاه لرستان مراجعه می‌کنند».
وی توضیح داد:« تعداد  5300 دانشجو از لحاظ عملکردی برای ما حساب می‌شود؛ زیرا دانشگاه مهمان‌پذیر است و دانشجوی مهمان، دانشجویی که سنوات آن پر شده و دانشجوی شبانه، برای دانشگاه لرستان ردیف ملی ندارند.»

کارگاه آموزشی روش‌های نوین در بررسی تنوع زیستی حشرات برگزار می‌شود
 کارگاه آموزشی روش های نوین در بررسی تنوع زیستی حشرات (Modern Methods of Investigation of Insect Biodiversity ) توسط   Dr. Oldrich Nedvedو Dr. Derya Sanal از اعضای هیئت علمی دانشگاه South Bohemia  کشور جمهوری چک با همکاری دانشکده کشاورزی و گروه همکاریهای علمی بین الملل دانشگاه لرستان مورخ 97/7/7 از ساعت 9 تا 12 در محل دانشکده کشاورزی دانشگاه لرستان برگزار می گردد.
جهت ثبت نام در کارگاه مذکور لطفا نام و نام خانوادگی و سازمان مربوطه را در فرم زیر ثبت کنید (هر نفر جداگانه فرم مربوطه را تکمیل نماید و مبلغ را بصورت جداگانه واریز کند). همچنین تصویر مبلغ ثبت نام را نیز بصورت فایل jpg در انتهای فرم آپلود بفرمایید (تصویر مبلغ واریزی بصورت فیش واریزی در بانک و یا تصویر انتقال اینترتی می تواند باشد).
مبلغ ثبت نام برای هر نفر 1000000 ریال (یک میلیون ریال) به شماره حساب 2709043822 به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه می باشد.
در انتهای کارگاه گواهی حضور به اشخاص ثبت نام کننده داده خواهد شد. آخرین مهلت ثبت نام در کارگاه 20 شهریور ماه 1397 می باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال با تلفن 09160858312 آقای امیر بیرانوند دبیر اجرایی کارگاه تماس حاصل فرمایید.  منبع‌خبر: روابط عمومی دانشگاه لرستان

*چاپ شده در سیمره 456(21 شهریور97)

 

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004