شما اینجا هستید: خانهورزش
تیم ملی کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال ایران با کسب سه مدال طلا و سه برنز به عنوان قهرمانی مسابقات امیدهای جهان دست یافت.
سیمره/رضا طولابی: در مرحله‌ی یک شانزدهم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور، عصر هشتم مهرماه، خیبر خرم‌آباد در ورزشگاه خانگی و در شرایطی که از حمایت ۱۰ هزار نفر هوادار لرستانی پشتش گرم بود، با ۳ گل در مقابل سپاهان اصفهان شکست خورد.
تیم‌های فوتبال خیبر و سپاهان اصفهان در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی روز دوشنبه به مصاف یک‌دیگر می‌روند و تدابیر ویژه برای برگزاری مطلوب این دیدار اتخاذ شده است.
چهارمین دوره‌ي رنکینگ پاکت بیلیارد بانوان استان لرستان با قهرمانی سپیده دیناروند پایان یافت.
از مدت‌ها پیش تغییر مدیرکل ورزش و جوانان لرستان بر سر زبان‌ها بود تا این که نهایتا امروز این تغییر و تحول عملی شد. مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان کشور با صدور حکمی علی کریمی را به عنوان «سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان لرستان» معرفی کرد. علی کریمی…
تمجید کی‌روش از علی‌رضا بیرانوند؛ او هم یک دروازه‌بان خوب است و هم می‌تواند آواز بخواند! سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ضمن تمجید از علی‌رضا بیرانوند و جاه‌طلبی‌هایش که او را در مسیر درستی قرار داده است، گفت: «هر مربی‌ای بعد از من بیاید تیم بهتری را تحویل می‌گیرد.»
دروازه بان اول پرسپولیس و تیم ملی بعد از درخشش در جام جهانی با پیشنهادهای بسیار خوبی روبه‌رو شد و شاید بیش‌ترین پیشنهادها را در بین سایر بازیکنان داشت، اما در شرایطی که می‌تواست لژیونر شود ترجیح داد در شرایط حساس پرسپولیس بماند و به این تیم کمک کند.
رضا طولابی- سیمره: از هفته‌ی دوازدهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور، خیبر خرم‌آباد در ورزشگاه تختی خرم‌آباد با گل‌های دقایق ۹۰ و ۹۴ مجتبی جادری و فرشاد امامی در مقابل تک گل دقیقه ۶۵ محمود داری‌زاده(پنالتی) موفق شد، پرسپولیس گناوه را با شکست بدرقه کند.
 رضا طولابی/ سیمره: خیبر با انجام یک بازی حساب‌شده و با نتیجه‌ی دو بر یک در ورزشگاه تختی خرم‌آباد شهرداری فومن را بدرقه کرد. از هفته‌ی نهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور تیم خیبر خرم‌آباد در حالی که نیمه‌ی نخست را بدون گل به پایان رسانده بود، در نیمه‌ی…
رضا طولابی/ سیمره: از هفته‌ی هفتم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور بهزیستی خرم‌آباد در ورزشگاه تختی خرم‌آباد با گل دقیقه ۸۰ احمد جمالی موفق شد سپاهان خورموج را شکست دهد و با ۱۳ امتیاز در یک قدمی صدر جدول قرار بگیرد.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004