شما اینجا هستید: خانهورزش
سازمان بازرسی روز گذشته از ارسال پرونده هشت نفر به اتهام اهمال منجر به تضییع و ایجاد دین بر ذمه فدراسیون و خسارت به اموال دولتی و ... به دادستان عمومی و انقلاب تهران خبر داد.
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس نتوانست برای امضای قرارداد با تیم آنتورپ به بلژیک سفر کند.
دروازه‌بان شماره یک تیم فوتبال پرسپولیس‌ و تیم ملی، چهارشنبه‌ی هفته‌ي آینده برای همیشه عازم بلژیک می‌شود تا در تمرینات تیم جدیدش شرکت کند.
دروازه‌بان تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه پرسپولیس با کسب اکثریت آرا به عنوان بهترین فوتبالیست آسیا در تاریخ جام جهانی شناخته شد.
رضا طولابی/سیمره: خیبر خرم‌آباد در دیدار خانگی مقابل آوالان کامیاران با تساوی یک بر یک متوقف شد. در ادامه‌ی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور و از هفته‌ی هجدهم، بازیکنان خیبر در روزی که استرس و فشار برد، بر ساق‌های‌شان سنگینی می‌کرد، با یک ضربه‌ی پنالتی از شکست خانگی…
رضا طولابی/ سیمره: از هفته‌ی شانزدهم لیگ دسته دوم فوتیال باشگاه‌های کشور خیبر خرم‌آباد در ورزشگاه خانگی تختی و در حضور نزدیک به دوهزار نفر با دو گل در مقابل امید گناوه به برتری دست یافت.
دارنده‌ی مدال برنز المپیک که در هلند حضور دارد هنوز برای حضور در المپیک با پرچم این کشور یا زیر پرچم فدراسیون جهانی به جمع‌بندی تصمیم قطعی نرسیده و در حال بررسی شرایط است. کیمیا علیزاده که در بازی‌های المپیک ریو موفق شد نخستین مدال برنز بانوان تکواندوکار ایران را…
آزادکار وزن ۷۴ کیلوگرم ایران و دارنده‌ی مدال برنز جهان به کانادا مهاجرت کرد و از این پس برای این کشور روی تشک خواهد رفت.
تیم ملی کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال ایران با کسب سه مدال طلا و سه برنز به عنوان قهرمانی مسابقات امیدهای جهان دست یافت.
سیمره/رضا طولابی: در مرحله‌ی یک شانزدهم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور، عصر هشتم مهرماه، خیبر خرم‌آباد در ورزشگاه خانگی و در شرایطی که از حمایت ۱۰ هزار نفر هوادار لرستانی پشتش گرم بود، با ۳ گل در مقابل سپاهان اصفهان شکست خورد.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004