چاپ کردن این صفحه

شکست خانگی خیبر خرم‌آباد در مقابل آلومینیوم اراک مطلب ویژه

سه شنبه, 12 بهمن 1395 ساعت 23:06 شناسه خبر: 2409 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
seymare seymare phto: abtin

در هفته‌ی بیست‌ودوم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشورجام آزادگان تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در یک دیدار خانگی مقابل آلومینیوم اراک با نتیجه سه بر یک تن به شکست داد.

 در این دیدار که عصر سه‌شنبه (دوازدهم بهمن ماه) در ورزشگاه تختی خرم‌‌آباد برگزار شد، تیم فوتبال آلومینیوم اراک با این نتیجه خیبر خرم‌آباد را از پیش رو برداشت.
میلاد احمدی روح الله عرب و حسین مددی گل‌زنان آلومینیوم در دقایق ٤٤، ٤٥ و ٦٠ بودند و تک گل خیبر را پویا عالیخانی در دقیقه ٨٨ از روی نقطه پنالتی وارد دروازه حریف کرد.
یاران داوود حق‌دوست در این دیدار علی عباس‌زاده، فرزاد بهاری، وحید همراز(شهاب دارایی)، مسعود ستاری، علی صدرا (پویا عالیخانی)، احمد جعفری، حسین بهاروند (محمد بیرانوند)، امیر منصوریان، فرید امیری، محسن طرهانی، مهدی یاراحمدی بودند.
در آن سوی میدان رسول حسینی، محمد آشتیانی، اویس کرد جهان، ابوالفضل قربانی، حسین احمدلو، حسین مددی، روح الله عرب، محمد علی اکبرخواه، امین پورعلی، میلاد احمدی، هادی شکوری یاران مهدی پاشازاده در تیم آلومینیوم اراک بودند.
مرتضی عابدی داور وسط، حسین سلیمانی و مسعود شه‌سواری او را در امر قضاوت یاری کردند.
تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد تا قبل از این دیدار از ٢١ بازی با ٢٠ امتیاز در رده چهاردهم و آلومینیوم اراک با همین تعداد بازی با ٢٤ امتیاز در رده‌ی دوازدهم جدول هجده تیمی لیگ یک باشگاه‌های کشور حضور دارند.
خیبر در بازی بعدی خود میهمان راه آهن تهران و آلومینیوم اراک میزبان خونه به خونه بابل خواهد بود.
گفتنی است خیبر در نیمه‌ اول این دیدار با لباس سفید وارد میدان شد که به دلیل گل آلود بودن زمین در نیمه دوم از لباس‌های سبز استفاده کرد.

متن خبر: ایرنا

عکس: آبتین رستمی / سیمره