شما اینجا هستید: خانهورزشبانوان خیبرخرم‌آبادبادریافت 12 گل اعتبار فوتبال لرستان رازیرسوال بردند

بانوان خیبرخرم‌آبادبادریافت 12 گل اعتبار فوتبال لرستان رازیرسوال بردند

دوشنبه, 29 آبان 1396 ساعت 09:17 شناسه خبر: 3051 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
seymare seymare

سیمره- رضا طولابی: از هفته‌ی چهارم لیگ برتر بانوان کشور در یک هوای آفتابی و مطبوع خیبر در ورزشگاه خانگی خود دست به کار بزرگی زد و با 12 گل بازی را به شهرداری سیرجان واگذار کرد!


بانوان خیبر خرم‌آباد که از سه بازی قبلی خود، 3 شکست در پرونده داشتند، در شرایطی که میزبان سیرجانی‌ها بودند، با نتیجه‌ای بسیار ضعیف و کم سابقه گل باران شدند. بنابر اظهارات افراد نزدیک به این تیم، خیبر در فصل جدید لیگ برتر از نظر بازیکن بد بسته شده است، 5 بازیکن این تیم که در سال‌های گذشته بر روی نیمکت ذخیره‌ها میخکوب بوده‌اند، در این فصل و در بازی‌های گذشته به صورت فیکس بازی می‌کنند. دروازبان تبریزی خیبر که در بازی‌های گذشته یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان تیم لقب گرفته است، از خریدهای پر سر و صدای نماینده‌ی لرستان بود. اکثر بازیکنان به خدمت گرفته و جدید این فصل خیبر از نظر فنی در سطح بسیار پایینی قرار دارند و ثابت کرده‌اند به هیچ وجه در حد و اندازه‌‌ی لیگ برتر نیستند. ضمن احترام به جایگاه علمی بنفشه حیدری سرمربی تیم که دارای مدرک دکتری علوم سیاسی و مدرس دانشگاه هستند، اما بنابر اخبار موثق اکثر بازیکنان خیبر از ایشان حرف شنوی نداشته و به نوعی مقبولیت حیدری نزد بازیکنان زیر سوال است. اختصاص بدترین خط حمله، بدترین خط دفاع، بدون برد، سنگین‌ترین شکست فصل، تا هفته‌ی چهارم، حکایت از ضعف مفرط خیبری‌ها دارد. شکست‌های متوالی بانوان خیبر در حالی رقم خورده است که هنوز با تیم‌های مدعی قهرمانی چون: سپاهان اصفهان و شهرداری بم بازی نکرده‌اند.
بی‌گمان چند بازیکن از دو تیم مدعی قهرمانی که برای کسب خانم گلی مسابقات به‌دنبال زدن گل‌های بیش‌تر هستند، برای رویارویی با خیبری‌ها لحظه شماری می‌کنند. انتظار می‌رفت کادر مربی‌گری و مسوولان باشگاه خیبر خرم‌آباد بعد از باخت تحقیرآمیز 12 بر صفر در مقابل شهرداری سیرجان با انتشار بیانیه‌ای از مردم لرستان عذرخواهی می‌کردند. اصرار به بودن خیبر در خرم‌آباد در حالی که ظرفیت مربی‌گری و بازیکنان مرکز استان آن‌چنان که باید و شاید بالا نیست، در کسب نتایج ضعیف خیبری‌ها بی‌تاثیر نمی‌باشد. اگر به تاریخ مراجعه کنیم فوتبال بانوان خرم‌آباد همیشه پشت سر ازنا و کوهدشت قرار داشته است.

 

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004