شما اینجا هستید: خانهورزشسرمربی نفت تهران: بازی سختی مقابل گسترش فولاد تبریز داریم

سرمربی نفت تهران: بازی سختی مقابل گسترش فولاد تبریز داریم مطلب ویژه

پنج شنبه, 02 آبان 1392 ساعت 20:40 شناسه خبر: 321 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تبریز- ˈیحیی گل محمدیˈ سرمربی تیم فوتبال نفت تهران، با بیان اینکه تیم گسترش فولاد تبریز یکی از پدیده های این فصل لیگ برتر باشگاه های کشور است، گفت: فردا /جمعه/ بازی سختی مقابل این تیم خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، گل محمدی پنجشنبه شب در مصاحبه پیش از بازی تیمش با گسترش فولاد تبریز، افزود: این تیم بازیکنان جوان خوبی دارد و این موضوع موجب می شود انگیزه های زیادی برای اثبات توانمندی های خود داشته باشند.

وی یادآوری کرد: امتیاز بازی فردا برای هر دو تیم حیاتی و مهم است و این بر انگیزه های بازیکنان هر دو تیم برای کسب سه امتیاز می افزاید.

گل محمدی، با بیان اینکه از نظر فنی بازی با گسترش فولاد تفاوت هایی با بازی در مقابل تراکتورسازی تبریز خواهد داشت، گفت: ما در هر بازی با توجه به شیوه های بازی حریف نوع بازی را تغییر می دهیم.

وی، با اشاره به نقاط اشتراک و تفاوت های این دو تیم لیگ برتری تبریز اظهار کرد: تقابل با هر دو تیم شرایط ویژه خود را می طلبد و همانگونه که بازی با تیم تراکتورسازی سختی های زیادی داشت، این بازی نیز سختی های خود را دارد.

سرمربی نفت تهران، یادآوری کرد: هر چند گرفتن سه امتیاز در خانه حریف خوشایند هر تیمی است، ولی تاکید ما بر بازی زیبا و جوانمردانه است.

گل محمدی، گفت: نفت تهران با انگیزه و انرژی زیاد به این بازی می رود و نتیجه نیز به دنبال آن کسب خواهد شد.

وی، ادامه داد: در این بازی تیم ما محروم ندارد و فقط یک بازیکن مصدوم داریم که برای بازی بعدی آماده بازی در تیم خواهد شد.

گل محمدی، با بیان اینکه فاصله تیم ها نسبت به یکدیگر نزدیک شده است، گفت: چنین شرایطی رقابت را برای تیم هایی همچون استقلال، پرسپولیس و سپاهان بسیار سخت می کند.

وی، اضافه کرد: تیم های لیگ برتر حداکثر 10 تا 15 درصد تفاوت فنی دارند که این موضوع را می توان با تلاش و دوندگی بیشتر پوشش داد.

گل محمدی، با بیان این که شرایط کنونی باعث شده که هیچ تیمی حاشیه امنیت برای کسب پیروزی نداشته باشد، گفت: تمام تیم های لیگ برتر صاحب سبک و قدرت شده اند و نمی توان پیش بینی کرد که در پایان فصل جاری چه تیمی به عنوان قهرمانی نایل می شود.

وی، با اشاره به نتایج خوب تیم هایی همچون ملوان در لیگ، افزود: هر تیمی در لیگ اخیر می تواند برای دیگر تیم ها مشکل ایجاد کند و نمی توان گفت که چه نتیجه ای از هر بازی به دست می آید.

گل محمدی، با اشاره به اینکه در صورت رسیدگی بیشتر به این تیم می توان شاهد شکوفایی ظرفیت های آن شد، گفت: تاکنون چندین بازیکن این تیم مورد توجه مسوولان تیم ملی قرار گرفته و مذاکراتی نیز در این خصوص صورت گرفته است.

سرمربی نفت تهران، با بیان اینکه در فوتبال هرچه بکاریم، برداشت خواهیم کرد، افزود: متاسفانه بی توجهی به تیم های پایه موجب پایین آمدن کیفیت تیم های باشگاهی می شود که باید بیش از گذشته به این موضوع توجه کرد.

وی، با تاکید بر اینکه تلاش می کنیم در این فصل سهمیه آسیایی را کسب کنیم، یادآوری کرد: برای دستیابی به این هدف در نیم فصل تیم تقویت خواهد شد.

دیدار دو تیم نفت تهران و گسترش فولاد تبریز روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می شود.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004