چاپ کردن این صفحه

کارلوس کی روش تهدید به مرگ شد/ به من گفته‌اند پایت را به پرتغال نگذار! مطلب ویژه

شنبه, 02 تیر 1397 ساعت 18:02 شناسه خبر: 3624 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
seymare seymare

 سرمربی تیم ملی در گفت‌وگویی با رسانه‌های پرتغالی حرف‌های جالبی را بر زبان‌آورد.

در حاشیه‌ی تمرین امروز تیم ملی کارلوس کی‌روش در جمع رسانه‌های پرتغالی اظهار داشت:« بعد از دو بازی ابتدایی کمی تکان خوردیم و ریکاوری کردیم. با این حال سرعت فوق‌العاده‌ای داریم و هیچ‌کس به ما چیزی نمی‌دهد اما امیدمان به بازی آخر است. برای ایران و آابروی خودمان می‌جنگیم و افتخار می‌کنیم که هنوز شانس داریم.»

 وی در ادامه افزود:« ما باید از این فرصت چیزهای زیادی را یاد بگیریم. چیزهای زیادی باید در سرعت، تاکتیک و ... در عین حال مشکلاتی هم در آماده‌سازی داشتیم. میانگین سنی ما حدود 25 سال است مقابل تیمی قرار می‌گیریم که هر کدام 80 تا 90 بازی ملی دارند. بعضی از بازیکنان ما برای اولین‌بار در این جام به میدان می‌روند. لباس ما در اولین دقایق 50 کیلو وزن داشت. بازیکنان من بعد از پایان این مسابقات بهتر می‌شوند و می‌توانند قهرمان آسیا شوند.»

کی‌روش در ادامه راجع به پیام‌های دریافتی از مردم پرتغال گفت:« پیام‌های زیادی را دریافت کردم. البته که دوستانم همیشه با من هستند. بعضی‌ها هم گفتند که دیگر پایت را در پرتغال نگذار.»

وی در پایان نیز راجع به رونالدو اظهار داشت:« قبلاً هشدار داده بودم که بازی با مراکش راحت نخواهد بود. آن‌ها نشان دادند که تیم فوق‌العاده‌ای هستند. پرتغال فرمول جادویی برای قهرمانی در جهان دارد. بازیکنی که تفاوت‌ها را رقم می‌زند. همیشه یک مارادونا وجود دارد؛ یک بابی چارلتون، یک نفر که بتواند تفاوت را رقم بزند. با این حال رونالدو در جام 2010 برای تیم من آنقدر خوب بازی نکرد.»

*منبع: خبرگزاری ایلنا