شما اینجا هستید: خانهورزشبهزیستی خرم‌آباد در یک قدمی صدر جدول

بهزیستی خرم‌آباد در یک قدمی صدر جدول مطلب ویژه

دوشنبه, 28 آبان 1397 ساعت 09:18 شناسه خبر: 4013 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
seymare seymare

رضا طولابی/ سیمره: از هفته‌ی هفتم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور بهزیستی خرم‌آباد در ورزشگاه تختی خرم‌آباد با گل دقیقه ۸۰ احمد جمالی موفق شد سپاهان خورموج را شکست دهد و با ۱۳ امتیاز در یک قدمی صدر جدول قرار بگیرد.

در این دیدار شاگردان فرداد صفاپذیر با تلفیق نیروی جوانی و تجربه از نظر فنی یک سر و گردن از رقیب خود بالاتر بودند. در نیمه‌ی نخست چند موقعیت مناسب گل‌زنی توسط مسلم دریکوند، شهاب دارایی و مصطفی ندری با واکنش‌های عالی دروازبان سپاهان دفع شد. حملات پردامنه‌ی مشکی پوشان بهزیستی در نیمه‌ی نخست با دفاع چند لایه‌ی خورموجی‌ها به در بسته خورد.
نماینده‌ی فوتبال لرستان در لیگ دسته سوم باشگاه‌های کشور با سوت آغاز نیمه‌ی دوم برای رسیدن به گل سراپا حمله شد، مسلم دریکوند، مصطفی ندری و شهاب دارایی با تجربه در کنار جوانان آینده‌دار و بااستعدادی چون: سجاد امیدی، احمد جمالی، محمد نظری و محمد جودکی هارمونی بسیار مطلوبی از بهزیستی ساخته و پرداخته کرده است.
سرانجام در دقیقه‌ی ۸۰ قفل دروازه‌ی سپاهان گشوده شد، و بهزیستی طعم شیرین بازی سزاوارانه‌اش را چشید. نفوذ محمد جودکی به درون محوطه‌ی ۱۸ قدم و پاس زمینی و تیز او در دهانه‌ی دروازه با بغل پای محکم احمد جمالی گل حساس و ارزشمندی را برای بهزیستی به ارمغان آورد. سپاهانی‌ها که قافله را باخته بودند بی‌مهابا به سمت دروازه‌ی میزبان حمله می‌کردند. در دقیقه ۸۷ در درون محوطه شش قدم ضربه‌ی بغل پای مهاجم خورموج را محمد نظری دروازبان جوان بهزیستی با یک سیو کم نظیر مهار کرد. بهزیستی خرم‌آباد با کسب این ۳ امتیاز و به رغم یک بازی کم‌تر با شایستگی در رده‌ی سوم جدول قرار گرفت. سپاهان خورموج نیز با همان ۹ امتیاز به جایگاه ششم تنزل پیدا کرد.
حاشیه نگاری:  در حالی که نزدیک به بیش از دو دهه از قدمت باشگاه بهزیستی می‌گذرد، متاسفانه امسال شرایط مالی بسیار بدی بر این تیم حکم فرماست. در سال‌های گذشته حمایت‌های مسئولان اداره کل بهزیستی لرستان از جمله: مسعود نیک فر و فرج‌اله فلاح‌پور تاثیر به‌سزایی در رشد و پیش‌رفت این تیم داشت. متاسفانه در بازی‌های این فصل و برای انجام بازی‌های خارج از خانه تیم بهزیستی با هزینه و ماشین‌های شخصی بازیکنان راهی دیگر شهرها می‌شوند، انتظار می‌رود مسئولان بهزیستی لرستان که طی دو دهه‌ی گذشته پشتیبان و یاری‌گر ورزش و فوتبال بوده‌اند، این تیم را تنها نگذارند.
 مهدی عبدلی، مدیرعامل بهزیستی، اعتقاد دارد بهزیستی با سابقه‌ای بیست‌ساله یک تیم نیست بلکه تبدیل به یک مکتب شده است. در صورتی که مسئولان بهزیستی شرایط مساعدی از نظر زیرساختی و مالی برای این تیم فراهم نمایند، بی‌شک صعود بهزیستی به لیگ دو دور از دست‌رس نخواهد بود.

 

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004