چاپ کردن این صفحه

بیرانوند فعالیت برای لژیونر شدن را آغاز کرد؟

دوشنبه, 03 دی 1397 ساعت 08:33 شناسه خبر: 4100 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دروازه بان اول پرسپولیس و تیم ملی بعد از درخشش در جام جهانی با پیشنهادهای بسیار خوبی روبه‌رو شد و شاید بیش‌ترین پیشنهادها را در بین سایر بازیکنان داشت، اما در شرایطی که می‌تواست لژیونر شود ترجیح داد در شرایط حساس پرسپولیس بماند و به این تیم کمک کند.

 

بیرانوند اما در ادامه کار هم به درخشش خود به خصوص در لیگ قهرمانان آسیا ادامه داد تا جایی که بعد از دفع استثنایی ضربه سر ژاوی نام خود را بیش از گذشته مطرح کرد.

با این وجود در شرایطی که همه فکر می‌کردند بیرانوند قطعاً یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان بهترین بازیکن سال آسیا خواهد بود این اتفاق برای او رخ نداد تا دست بیرانوند برای رسیدن به این عنوان کوتاه بماند.

دروازه‌بان اول پرسپولیس اما حالا با پایان محرومیت پرسپولیس به دنبال رفتن به اروپا است، به همین دلیل شنیده می‌شود بیرانوند پیش از ترک ایران به همراه تیم ملی در آستانه جام ملت‌ها قراردادی را با یک شرکت ترانسفر اروپایی بسته است.

این شرکت که اتفاقا شرکت معتبری در زمینه‌ی ترانسفر بازیکن است با این قرارداد کار خود را برای بیرانوند آغاز کرده است و شنیده می‌شود در اولین گام هم با چند تیم انگلیسی وارد مذاکره شده است. باید دید در نهایت پس از جام ملت‌ها بیرانوند هم‌چنان در پرسپولیس خواهد ماند یا این‌که راهی اروپا خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو