شما اینجا هستید: خانهورزشروز بد خیبر و تساوی خانگی

روز بد خیبر و تساوی خانگی مطلب ویژه

یکشنبه, 20 بهمن 1398 ساعت 23:14 شناسه خبر: 4878 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
seymare seymare نوید امرایی

رضا طولابی/سیمره: خیبر خرم‌آباد در دیدار خانگی مقابل آوالان کامیاران با تساوی یک بر یک متوقف شد.

در ادامه‌ی مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور و از هفته‌ی هجدهم، بازیکنان خیبر در روزی که استرس و فشار برد، بر ساق‌های‌شان سنگینی می‌کرد، با یک ضربه‌ی پنالتی از شکست خانگی فرار کردند.

 

همان‌طور که قابل پیش‌بینی بود، مهرداد خادمی در ارنج ۱_۳_۲_۴خود، از بیش‌ترین پتانسل هجومی‌اش بهره جسته بود. در نیمه‌ی نخست بازی بیش‌تر در میانه‌ی میدان در جریان بود، و زردپوشان آوالان با آرامش و خون‌سردی مالکیت بیش‌تری بر توپ داشتند. مهاجمین سرعتی آوالان در ضد حملات از کند بودن مدافعین خیبر استفاده کرده، و در چند فرار، خطرناک ظاهر شدند. با آغاز نیمه‌ی دوم خیبری‌ها نبض بازی را در اختیار گرفته، برای رسیدن به گل، حملات بیش‌تری بر روی دروازه‌ی نماینده‌ی فوتبال کردستان تدارک دیدند.

در یکی از ضد حملات  آوالان، مدافعین خیبر غافل‌گیر شده و دروازه‌ی خود را در مقابل ضربه‌ی امیر عباسی باز شده دیدند. بعد از این گل بازیکنان خیبر که همه چیز را از دست رفته می‌دیدند، سراپا حمله شدند، در دقیقه‌ی ۶۵سامان مهرابی در درون محوطه ۱۸قدم حریف سرنگون شد که داور به نشانه‌ی پنالتی در سوت خود دمید، چند دقیقه به دلیل اعتراض بازیکنان و کادر فنی آوالان بازی متوقف شد، بعد از شروع مجدد بازی سجاد بازگیر پشت ضربه‌ی پنالتی قرار گرفت و ضربه‌ی پنالتی را در جهت حرکت دروازبان کامیاران به دستانش کوبید.

با از دست رفتن پنالتی خیبری‌ها نفس‌ها در سینه حبس شد. تماشاگران مات و مبهوت بر روی صندلی‌های ورزشگاه تختی میخ‌کوب شدند.

سرانجام در دقیقه‌ی ۸۰داور مسابقه برای دومین بار برای خیبر به نشانه‌ی پنالتی در سوت خود دمید. این بار فرزاد بهاری کاپیتان خیبر پشت توپ قرار گرفت و گل تساوی سبزپوشان را وارد دروازه‌ی آوالان کرد. در دقایق پایانی مسابقه حملات پردامنه‌ی خیبر ره به دروازه‌ی آوالان کامیاران نجست تا در روز بد خیبری‌ها و در شرایطی که بهترین فرصت برای رسیدن به جایگاه دوم و به حداقل رساندن فاصله امتیازات با استقلال ملاثانی صدرنشین وجود داشت، این شانس از دست برود. برای آوالان در این بازی: علی محمدی، میثم باشوکی، مسلم فریدی، حبیب حبیب پور، کیوان مارابی و امیر پارسازاد خوش درخشیدند.در پایان دیدارهای هفته هجدهم استقلال ملاثانی با ۳۷امتیاز، شهید قندی یزد ۳۵امتیاز  و خیبر خرم آباد ۳۴به ترتیب در جدول رده بندی اول تا سوم هستند.

 

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004