شما اینجا هستید: خانهورزشتیم كشتي فرنگی ايران قهرمان شد/ آزادكاران نايب قهرمان شدند

تیم كشتي فرنگی ايران قهرمان شد/ آزادكاران نايب قهرمان شدند مطلب ویژه

یکشنبه, 21 ارديبهشت 1393 ساعت 19:26 شناسه خبر: 718 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 در پایان رقابتهای کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا تیم کشتی فرنگی ایران به مقام قهرمانی دست یافت و تیم کشتی آزاد دوم شد.

 به گزارش خبرگزاري مهر، نتایج کشتی گیران کشورمان در روز  پایانی این رقابت ها به شرح زیر است:

 در وزن 85 کیلوگرم کشتی فرنگی علی خلیل زاده در دور نخست با نتیجه 9 بر یک ترایوت از تایلند را شکست داد وی در دور بعد نیز با نتیجه 4 – صفر سرای بای از قزاقستان را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. خلیل زاده در این دیدار با نتیجه 11 بر یک اوخونوف از تاجیکستان را شکست داد و صاحب مدال طلا شد.

 در وزن 100 کیلوگرم کشتی فرنگی علی اصغر شهبازی در دور اول 8 – صفر فوجی موتو از ژاپن را شکست داد وی در دور بعد نیز با همین نتیجه شهاب الدینوف از ازبکستان را از پیش رو برداشت و به دیدار نهایی راه یافت.  وی در این دیدار با نتیجه 8 بر صفر مغلوب رومن کیم از قرقیزستان شد و به مدال نقره رسید.

 در وزن 42 کیلوگرم کشتی آزاد علیرضا گودرزی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با ضربه فنی جائه پارک از کره جنوب را شکست داد وی در دور بعد نیز با نتیجه 10 بر صفر از سد زاید از یمن گذشت و به دیدار فینال راه یافت. گودرزی در این دیدار با نتیجه 10 بر صفر مغلوب چول کوم ری از کره شمالی شد و به مدال نقره رسید.

 در وزن 46 کیلوگرم کشتی آزاد عرفان آیینی در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر کشتی گیری از تایوان را شکست داد وی در دور با ضربه فنی مقابل نارمانداخ از مغولستان شکست خورد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال وی به گروه بازنده ها رفت. آیینی در این گروه با شکست فوردیچ از تایلند به دیدار رده بندی راه یافت . وی در این دیدار با نتیجه 10 بر صفر ازسد میرزانظر از قرقیزستان گذشت و صاحب مدال برنز شد.

 در وزن 50 کیلوگرم کشتی آزاد نادر نصری در دور نخست با نتیجه 11 بر 3  روزمتوف از ازبکستان را شکست داد وی در دور بعد نیز با نتیجه 10 بر صفر از سد الصبری از یمن گذشت. نصر ی در دور سوم 8  بر صفر ناون از هند را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار فینال با نتیجه 8 بر 5 مغلوب اوتوگورو از ژاپن شد و به مدال نقره بسنده کرد.

 در پایان این رقابت ها در رشته کشتی فرنگی تیم ایران با کسب 4 مدال طلا، 4 نقره و یک برنز با 87 امتیاز قهرمان شد و تیم های قزاقستان و ازبکستان به ترتیب با کسب 77 و 60 امتیاز دوم و سوم شدند.

 در کشتی آزاد نیز تیم ایران با کسب سه مدال نقره و 5 برنز با 71 امتیاز به مقام دوم رسید و تیم های هند و ژاپن به ترتیب با کسب 80 و 64 امتیاز اول و سوم شدند

 

 

 

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004