شما اینجا هستید: خانهگزارشرییس دانشگاه لرستان: تجاری‌سازی ایده‌ها باعث اشتغال‌زایی می‌شود

رییس دانشگاه لرستان: تجاری‌سازی ایده‌ها باعث اشتغال‌زایی می‌شود

چهارشنبه, 13 تیر 1397 ساعت 09:35 شناسه خبر: 3663 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
seymare seymare

بازدید اعضای کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری لرستان
از دانشگاه لرستان

صبح  روز یک شنبه 10 تیرماه، اعضای کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری لرستان از مرکز کارآفرینی، مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه لرستان و آزمایشگاه مرکزی دانشگاه لرستان بازدید کردند.


مجتبی ملکی به نمایندگی از استانداری لرستان در این بازدید حضور داشت و از نزدیک با فناوران به گفت‌وگو نشست و نقطه نظرات آن ها را شنید.
رییس دانشگاه لرستان در این بازدید با بیان این که باید از تبدیل ایده به ثروت از طریق تجاری‌سازی حمایت کنیم، اظهار داشت:«تجاری‌سازی ایده‌ها باعث اشتغالزایی می‌شود. همین خودش یک گام مهم در راستای کاهش بیکاری در استان است.»
دکتر خسرو عزیزی ادامه داد:«همه باید از فناوران و ایده‌پردازان برای تجاری‌سازی ایده‌هایشان حمایت کنیم.»
عزیزی افزود:«در زمینه ظرفیت‌هایی هم چون میراث فرهنگی استان لرستان نیز باید از ایده‌پردازی‌های جدید و فناوری‌های تازه استفاده کرد»
در ادامه، اعضای کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان لرستان از تجهیزات آزمایشگاه مرکزی دانشگاه لرستان نیز بازدید کردند.
  گفتنی است، در این کارگروه، نمایندگان دستگاه‌ها و ادارات استان لرستان حضور دارند و اولویت‌های پژوهشی، فناوری و نوآوری ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان، تعیین و تصویب می‌شود.

نشست شورای هماهنگی فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌های لرستان
برگزار شد

نشست شورای هماهنگی فعالیت فرهنگی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان  لرستان صبح روز یک شنبه، 10 تیرماه، به ریاست معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسین فلاحی‌اصل و با حضور معاونین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های استان با محوریت بحث و بررسی پیرامون برگزاری برنامه‌های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به میزبانی دانشگاه جامع علمی - کاربردی استان لرستان برگزار شد.
در این جلسه در خصوص اتخاذ تصمیماتی در راستای اجرای برنامه‌هایی از جمله: برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی، اختصاص ساعت فرهنگی در دانشگاه ها، بازدید از بیت حضرت امام خمینی (ره) و دیدار با خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی، انتشار وصیت نامه شهدا،برگزاری برنامه‌ها در قالب جشنواره‌های فرهنگی، هنری، ورزشی، تبیین مبانی اندیشه‌های حضرت امام خمینی ره، مطالبه‌گری کارنامه 40 ساله انقلاب اسلامی با حضور نمایندگان مجلس و مسئولان، بحث و گفت وگو شد.
هم چنین در مورد اردوهای جهادی و بهره‌گیری از ظرفیت دانشجویان در اجرای برنامه‌ها و ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی با توجه به سال حمایت  دانشگاهی برعهده دارند.

*چاپ شده در سیمره 456(11تیرماه 97)

 

 

 

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004