شما اینجا هستید: خانهگزارشسردار کشکولی: ما پاسدار انقلاب هستیم نه یک جناح خاص

سردار کشکولی: ما پاسدار انقلاب هستیم نه یک جناح خاص

شنبه, 23 آذر 1398 ساعت 09:41 شناسه خبر: 4761 برای نظر دادن اولین باش!
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سردار کشکولی سردار کشکولی

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر این که سپاه نه حزب است نه جناح، گفت:«اگر روزی سپاه جناحی شود مرگش فرا رسیده است. ما پاسدار انقلاب هستیم نه یک جناح خاص.»

سردار مرتضی کشکولی در نشست صبح روز یک‌شنبه (17آذرماه) با گروهی از رسانه‌نگارهای لرستان با بیان این‌که در زمان طاغوت رسانه تک‌صدایی بود، اظهار داشت:« با پیروزی انقلاب اسلامی رسانه از تک‌صدایی به چندصدایی تبدیل شد.»

 

 

دررسانه‌ها تندترین نقدها و انتقادها به نظام می‌شود

سردار کشکولی با اشاره به این‌که الان در رسانه‌ها تندترین نقدها و انتقادها به نظام می‌شود، ادامه داد:«هرکه در ایران است و دغدغه‌ی مردم دارد ما با او هستیم و از او صیانت می‌کنیم.»

فرمانده  سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، یک‌پارچگی و وحدت کشور، پرهیز از سیاه‌نمایی،تبلیغ و تبیین پیش‌رفت‌ها، امید دادن به مردم را از اصول خود دانست و گفت:« خط قرمز وقتی است که کسی به صورت انقلاب اسلامی چنگ بیندازد.»

 

ما به بلوغ فکری نرسیده‌ایم

سردار کشکولی با بیان این‌که خط قرمز ما وقتی است که کسی به صورت انقلاب اسلامی چنگ بیندازد، تصریح کرد:«هم‌سو کسی است که با انقلاب است و غیرهم‌سو ضد انقلاب.»

وی گفت:«اعتراضات اخیر مدنی بود اما برخی  از این اعتراضات سوء استفاده کردند، بین اغتشاش‌گر و معترض فرق است.»

 

سپاه دوست ندارد در جامعه بد اخلاقی رخ دهد

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان این‌که نگاه ما به قضایا ایدوئولوژیک نست، بلکه نگاه به محرومیت است، بیان کرد:«اصلاح‌طلب‌ها را معاند نمی‌دانیم. انقلاب ما مردمی است و برآمده از فکر و نگاه مردم است. یک جناحی کردن انقلاب مرگ حتمی آن را رقم می‌زند.»

وی درباره‌ی واگذاری قلعه‌ی فلک‌الافلاک نیز، گفت:« قرار بود دولت، 690 میلیارد تومان به ما بدهد، در سال 96، 5/28 میلیارد از این مبلغ پرداخت شد و مابقی قرار بود به صورت دو قسط 20 میلیاردی در سال‌های 97 و 98 پرداخت شود.»

او افزود:«آذرماه امسال قسط سال گذشته را به صورت اوراق قرضه به ما داده‌اند و هر زمان که قسط نهایی را دریافت کنیم سریع اقدام به تخلیه‌ی اطراف قلعه خواهیم کرد.»

به گزارش سیمره صبح روز یک‌شنبه هفدهم آذرماه 98 گروهی از روزنامه‌نگاران اصلاح‌طلب با سردار کشکولی فرمانده‌ی سپاه لرستان دیدار کردند. در این دیدار سردار با دقت به پرسش‌های روزنامه‌نگاران گوش کرد و پاسخ داد. روزنامه‌نگاران تقریبا در باره‌ی مسایل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و... چه در سطح ملی و چه در سطح محلی نظرات و انتقادات خود را به طور شفاف بیان کردند. درباره‌ی انتخابات مجلس، ضعف عملکرد استانداری در چینش فرمانداران، اعتراضات اخیر، گرانی بنزین، نبود آزادی بیان برای رسانه‌ها، چرا پایگاه مردمی سپاه و مسئولان ضعیف شده و یک گسل اجتماعی بین مردم و مسئولان ایجاد شده‌است؟ و.. سوالاتی از این دست که سردار کشکولی پس از شنیدن صحبت‌های روزنامه‌نگاران به پرسش‌های آنان پاسخ داد.

حسن نجف‌وند، کیانوش رستمی، کرم ملک‌آسا، ابوذر بابایی، عباس دارایی، امین امرایی، جواد علی‌‌‌نژاد و سجاد شفیعی در این نشست حضور داشتند.

*چاپ شده در سیمره 517(20آذرماه98)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004