شما اینجا هستید: خانهیادداشتقانون بازی یا کارت زرد؟!

قانون بازی یا کارت زرد؟!

یکشنبه, 15 دی 1392 ساعت 13:07 شناسه خبر: 470 4 نظرها
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

آن ‌کس که نداند و نداند که نداند،...

یک داور خوب با علم به قوانین و ضوابط بازی شهره می‌شود، تا به ارائه کارت زرد!

 از عمر دولت تدبیر و امید چندماه بیش نگذشته، دستاورد این دولت تا کنون به لحاظ اقتصادی و ایجاد فضای آرامش به مراتب بیش از آن است که مردم تصور می کردند؛ اما ایجاد دموکراسی و امنیت و آنان که در این وادی دل می‌سوزانند باید بدانند هزینه دارد. و تا این جا هزینه‌ها، کارت‌های زرد برخی نمایندگان اصولگرا به این روند رو به رشد است.

این گروه ظاهرا گوش به زنگ حماسه‌ی سیاسی مردم نیستند، ظاهرا خود را از موکلین جدا دانسته و شاید هم خود را برتر از موکلین می‌پندارند؟! خیر!

نماینده‌ی محترم ، اگر می خواهی مقبول شوی شایسته است عالم شوی، عالم به علم بازی، من در حوزه‌ی کاری خودم مثال می‌زنم، هرگاه یک معلم به موضوع درس خود اشراف داشته و با صلابت و قدرت بیان موضوع را ارائه دهد مورد احترام دانش‌آموز است و دانش‌آموز هم سراپا سکوت می‌شود.

اما آن‌جا که معلم فقط عنوان خود را یدک بکشد، و بدون آمادگی علمی و ذهنی به کلاس وارد شود، دانش‌آموزان کلاس را مسموم و از هر دری سخن به میان می‌آید، در این شرایط معلم فقط از ابزار قدرت فیزیکی می خواهد کلاس را آرام کند که آن هم زود گذر است و در نزد دانش‌آموز منزلتی ندارد پس نمایندگان محترم که در اقلیت هستید، بروید و حرف دل مردم را بزنید و با کارت زرد نمی‌توانید مردم را از مسیر جدا کنید.

امید است از نمایندگان لرستان، کسی در این قافله کارت زرد را به رخ دولت امید و تدبیر نشان ندهد، و اگر هست این حرکت در شأن مردم ولایتمدار استان لرستان نمی‌باشد.

کامران سهرابی

 

4 نظرها

 • پیوند نظر امیرزند امیرزند سه شنبه, 17 دی 1392 ساعت 23:16

  دادن کارت زرد اگر از روی درایت وباتفکر و اندیشه ای در ماورای ان باشد قابل احترام و به حساب صاحب اندیشه و شجاعت هم شایدتلقی گردداما فسون که اینچنین نیست ای برادرو توهم خود دانی که از روی لج ولجبازی و...که کاش نبود و ما میبالیدیم به منتخبینمان

 • پیوند نظر امیر رضایی امیر رضایی یکشنبه, 15 دی 1392 ساعت 22:50

  با تشکر از زحمات استاد گرانقدر.این خطه به نخبگانی چون شماست که میبالد

 • پیوند نظر رضا صالح رضا صالح یکشنبه, 15 دی 1392 ساعت 22:45

  حرف دل ما رو زدین.ممنون از درایت شما استاد.

 • پیوند نظر سیاوش بیدکانی سیاوش بیدکانی یکشنبه, 15 دی 1392 ساعت 16:01

  از دیدگاه امام خمینی (ره)، نه تنها همه مردم دارای حق رأی هستند، بلکه اساس حق مشارکت و تعیین سرنوشت نیز برای همه مردم وجود دارد و تمامی اقشار مردم اعم از مرد و زن باید در سرنوشت خود مشارکت داشته باشند .پس نمایندگان باید بدانند و امید است که می دانند که این مردم لرستان (مرد وزن)هستند که در مجلس سخنگو هستند نه شخص خودشان پس شایسته است متناسب و برای این مردم سخن بگویند.با تشکر استاد گرانقدر آقای سهرابی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سایت‌های مفید

سیمره در شبکه های اجتماعی

گستره‌ی توزیع

غرب و جنوب کشور

ایلام، کرمانشاه، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان. همواره‌ی روزگار با سیمره جاری باشید!

سامانه‏‏‏‏‏‏ ی پیام کوتاه سیمره, منتظر پیشنهادها و انتقادات شما هستیم.
30009900998293

درباره سیمره

هفته‌نامه‌ی فرهنگی، اجتماعی، ورزشی

سال چهارهم

نشانی: لرستان، خرم‌آباد، خیابان شریعتی، روبه‌روی راهنمایی و رانندگی، اول زیرگذر شقایق

تلفکس: 06633407004